BuzzFeed

iOS için Haber Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.0 MB
  • Version 4.2.2
  • Dil TR / EN
  • Firma BuzzFeed
BuzzFeed; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, içerisinde güncel haberlerden tutun da, sınavlar, sosyal ağlar, yemek tarifleri ve hikayelere kadar pek çok ilginizi çekebilecek konu yer alan eğlenceli bir hab

BuzzFeed; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, içerisinde güncel haberlerden tutun da, sınavlar, sosyal ağlar, yemek tarifleri ve hikayelere kadar pek çok ilginizi çekebilecek konu yer alan eğlenceli bir haber takip uygulamasıdır.

Büyük bir bilgi karışımı halinde kullanıcılara sunulan uygulama sayesinde hayata dair merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Kategorilere ayrılmış menü sayesinde dilediğiniz konuya dair içeriğe sadece bir kaç dokunuşla ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz uygulamada yer alan Trend bölümünü kullanarak kendi hikayelerinizi de yayınlanmak üzere gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz hikayelerinize fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte en beğendiğiniz içeriği e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilir, Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, paylaşmak istediğiniz içeriğe dokunmak.

Tüm cihazlarınız ile senkronize bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamada bildirim özelliği de yer alıyor. Uygulamanın en güzel özelliklerinde biri olan tepki butonu sayesinde içeriklerle ilgili duygu, düşünce ve eleştirilerinizi paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
BuzzFeed indir
DİĞER SÜRÜMLER